Pomoc materialna

Organizujemy zbiórki dla potrzebujących, przygotowujemy paczki świąteczne, kupujemy niezbędne wyposażenie dla Szpitala, mieszkań chronionych i potrzebujących osób. Zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi działaniami.

baner.png

1% podatku dla Fundacji Deca

2 minuty czytania

Za nami kolejny pandemiczny rok. Był trudny dla nas i dla naszych podopiecznych - osób chorujących psychicznie: mieszkańców mieszkań chronionych i pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Udało się go przetrwać między innymi dzięki wsparciu, jakiego doświadczaliśmy w ciągu 2021 roku.

image0000002.jpg

Wsparcie dla pacjentów Szpitala Babińskiego

1 minuta czytania

Dziękujemy wszystkim osobom i podmiotom, które wspierają Fundację darowiznami i które przekazały nam swój 1%! To dzięki Wam możemy pomagać!

paczka

Podsumowanie akcji świątecznej

1 minuta czytania

W tym roku udało się przekazać paczki dla pacjentów przebywających w czasie Świąt Bożego Narodzenia w 16 oddziałach Szpitala Babińskiego w Krakowie.

bombka

Świąteczne życzenia

1 minuta czytania

Życzymy Państwu, naszym Podopiecznym i Darczyńcom wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, radości, ciepła, spokoju i zdrowia, a w nadchodzącym Nowym Roku – pomyślności, szczęścia, spełnienia wszelkich marzeń i nadziei.

paczka.jpg

Paczki dla pacjentów - prośba o pomoc

Jak co roku Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca organizuje akcję przekazania paczek świątecznych dla pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie, którzy w okresie Bożego Narodzenia nie mogą liczyć na pomoc i odwiedziny bliskich osób.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz