Fundacja

Informacje i aktualności dotyczące Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca. Zapraszamy >

czek "Oczami natury"

Projekty Fundacji w 2023r.

2 minuty czytania

Miło jest nam poinformować, że Fundacja Deca otrzymała dofinansowanie na realizację wszystkich projektów planowanych na 2023r., na które składaliśmy wnioski w otwartych konkursach ofert.
Od maja będziemy realizować projekt z dziedziny kultury pt. „Oczami natury” warsztaty arteterapeutyczne o tematyce roślinnej i wystawa prac uczestników, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego (konkurs Mecenat Małopolski).

boże narodzenie

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Przyjaciołom i Wspierającym Fundację zdrowia, radości i odpoczynku w miłej i serdecznej atmosferze. 

wielkanoc_2022.jpg

Życzenia na Święta Wielkanocne

1 minuta czytania

Na Święta Wielkanocne, które kolejny rok przypadają w trudnym czasie, życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom spokoju, zdrowia i nadziei. Niech te Święta przyniosą nam wszystkim chwile wytchnienia, pokój w sercach i mimo wszelkich trudności radość.

christmas.jpg

Wesołych świąt!

1 minuta czytania

Zarząd Fundacji Pomocy Chorującym Psychicznie im. Tomasza Deca życzy wszystkim użytkownikom naszej strony internetowej spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2009.

Ręka jednaj osoby wskazująca palcem na coś na ekranie laptopa. Dłoń innej osoby dotyka gładzika.

Nowa strona internetowa Fundacji Deca

1 minuta czytania

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie pragnie zaprezentować swoja nowa stronę internetową, która będzie stanowić naszą wizytówkę w internecie oraz, miejmy nadzieję, będzie wspaniałym kanałem pozwalającym na kontakt z naszymi użytkownikami.

Czarny stół konferencyjny otoczony czarnymi fotelami na białym tle

Zmiany w Zarządzie Fundacji im. T. Deca od 2009 roku

1 minuta czytania

Rok 2009 zacznie się zmianami w Zarządzie Fundacji. Zmiany dotyczą stanowisk Prezesa Fundacji oraz Członka zarządu. Zostały one zaakceptowane na ostatnim spotkaniu członków Zarządu.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz