Fundacja

Informacje i aktualności dotyczące Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca. Zapraszamy >

wielkanoc 2024

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Państwu radości, zdrowia i nadziei. Niech te Święta przyniosą nam chwile wytchnienia i odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

życzenia 2023

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Przyjaciołom i Sympatykom oraz wszystkim osobom wspierającym działania Fundacji życzymy zdrowia, ciepła i radości. Oby nadchodzący Nowy Rok – 2024 przyniósł wszystkim to, do dla nich najlepsze. Pomyślności, szczęścia i spełnienia wszelkich marzeń życzy Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca!

wręczenie wyróżnienia

Wyróżnienie w konkursie Kryształy Soli 2023

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca otrzymała wyróżnienie na gali wręczenia nagród Województwa Małopolskiego Amicus Hominum i Kryształy Soli edycja 2023.
Uroczystość odbyła się w Filharmonii Krakowskiej 12 grudnia 2023 r. Wyróżnienie z rąk Iwony Gibas Członka Zarządu Województwa Małopolskiego, Jana Tadeusza Dudy Przewodniczącego Rady Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz Radnych Sejmiku odebrała Prezes Fundacji Ewa Jędrys.

czek "Oczami natury"

Projekty Fundacji w 2023r.

2 minuty czytania

Miło jest nam poinformować, że Fundacja Deca otrzymała dofinansowanie na realizację wszystkich projektów planowanych na 2023r., na które składaliśmy wnioski w otwartych konkursach ofert.
Od maja będziemy realizować projekt z dziedziny kultury pt. „Oczami natury” warsztaty arteterapeutyczne o tematyce roślinnej i wystawa prac uczestników, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego (konkurs Mecenat Małopolski).

boże narodzenie

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Przyjaciołom i Wspierającym Fundację zdrowia, radości i odpoczynku w miłej i serdecznej atmosferze.

wielkanoc_2022.jpg

Życzenia na Święta Wielkanocne

Na Święta Wielkanocne, które kolejny rok przypadają w trudnym czasie, życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom spokoju, zdrowia i nadziei. Niech te Święta przyniosą nam wszystkim chwile wytchnienia, pokój w sercach i mimo wszelkich trudności radość.

christmas.jpg

Wesołych świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Chorującym Psychicznie im. Tomasza Deca życzy wszystkim użytkownikom naszej strony internetowej spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2009.

Ręka jednaj osoby wskazująca palcem na coś na ekranie laptopa. Dłoń innej osoby dotyka gładzika.

Nowa strona internetowa Fundacji Deca

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie pragnie zaprezentować swoja nowa stronę internetową, która będzie stanowić naszą wizytówkę w internecie oraz, miejmy nadzieję, będzie wspaniałym kanałem pozwalającym na kontakt z naszymi użytkownikami.

Czarny stół konferencyjny otoczony czarnymi fotelami na białym tle

Zmiany w Zarządzie Fundacji im. T. Deca od 2009 roku

Rok 2009 zacznie się zmianami w Zarządzie Fundacji. Zmiany dotyczą stanowisk Prezesa Fundacji oraz Członka zarządu. Zostały one zaakceptowane na ostatnim spotkaniu członków Zarządu.