Aktualności

Plik gazet leżący na stole
wykład

Projekt "Dla zdrowia" rozpoczęty

Projekt "Dla zdrowia - warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób z zaburzeniami psychicznymi" rozpoczął się 21 września 2023r. wykładem o zdrowym stylu życia. Część pierwszą o odżywianiu poprowadziła dietetyk - Aldona Głowacka, drugą o aktywności fizycznej - fizjoterapeuta Wojciech Żarów.

20171002_120306.jpg

Zatrudnimy opiekunów i koordynatora do mieszkań chronionych w Krakowie

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca zatrudni na umowę zlecenie opiekunów i koordynatora w mieszkaniach chronionych dla osób z zaburzeniami psychicznymi i uzależnieniem od alkoholu, w okresie trwania projektu, od października 2023r. do października 2024r. (praca dodatkowa) z możliwością przedłużenia. Mieszkania znajdują się w okolicach Szpitala Babińskiego w Krakowie.

wystawa "Oczami natury"

Wernisaż wystawy "Oczami natury"

1 minuta czytania

28 czerwca odbył się wernisaż wystawy "Oczami natury". Wystawa jest efektem warsztatów arteterapeutycznych w ramach projektu zrealizowanego przez Fundację Deca przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

plakat wystawy

Zaproszenie na wernisaż wystawy "Oczami natury"

1 minuta czytania

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy „Oczami natury”, który odbędzie się w dniu 28 czerwca o godz. 13.30 w budynku Centrum Terapii Szpitala Babińskiego w Krakowie, ul. Babińskiego 29.
Wernisaż jest zwieńczeniem projektu „Oczami natury” warsztaty arteterapeutyczne o tematyce roślinnej i wystawa prac uczestników. W ramach projektu podczas czterech rodzajów warsztatów powstały prace w różnych technikach.

flower pounding

Warsztaty w projekcie "Oczami natury"

Trwają warsztaty w projekcie „Oczami natury” warsztaty arteterapeutyczne o tematyce roślinnej i wystawa prac uczestników. Uczestnicy mieli do wyboru warsztaty flower pounding, batik, warsztaty ceramiczne lub warsztaty kalkografii. Każda z tych technik wymaga innych narzędzi pracy, inny jest też czas wykonania prac.

bieg

XXII Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego w Krakowie zakończony!

1 minuta czytania

Zakończył się XXII Mityng Lekkoatletyczny w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych uczestnicy i organizatorzy dali radę. Impreza została przeniesiona do budynku Teatru, w którym odbyły się konkurencje techniczne i artystyczne a bieg mityngowy i sprinty zostały zorganizowane wokół ronda.

logo Miasto Kraków

XXII Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego

1 minuta czytania

17 maja 2023 r. odbędzie się XXII Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego. Po raz kolejny zawody będą organizowane w ramach Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami „Kocham Kraków z wzajemnością”.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz