Plik gazet leżący na stole
ćwiczenia, nordic walking, siłownia

Zajęcia aktywizujące w projekcie „Dla zdrowia"

W ramach projektu „Dla zdrowia - warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób chorujących psychicznie” współfinansowany ze środków Miasta Krakowa odbył się wykład na temat wpływu aktywności fizycznej na zdrowie. Wojciech Żarów - fizjoterapeuta wyjaśnił uczestnikom w jaki sposób zwiększyć swoją codzienną aktywność fizyczną, jakie przeszkody stoją na drodze do rozpoczęcia ćwiczeń i jak je pokonać.

warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne w projekcie „Dla zdrowia"

Trwa projekt „Dla zdrowia - warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób chorujących psychicznie” współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Uczestnicy mogli wysłuchać wykładu o zdrowym żywieniu przygotowanego przez panią dietetyk Aldonę Głowacką, która bardzo ciekawie przybliżyła tajniki zdrowej kuchni. Podała tez kilka przydatnych wskazówek jak zmniejszyć kaloryczność posiłków.

mityng2022

XXI Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego w Krakowie zakończony!

29 czerwca 2022r. zawodnicy dzielnie walczyli na boisku a publiczność gorąco ich dopingowała!
Fantastyczna impreza, cieszymy się, że wróciła po przerwie spowodowanej epidemią i że mogliśmy włączyć się w jej organizację. Mityng już po raz szósty odbył się w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych Kocham Kraków z Wzajemnością i był współfinansowany przez Miasto Kraków.

logo_krakow

XXI Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego

29 czerwca 2022 r. odbędzie się XXI Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego. Mityng wraca po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią. Po raz kolejny zawody będą organizowane w ramach Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami „Kocham Kraków z wzajemnością”.

logo-malopolska-v-rgb.png

Szopka Krakowska

„Szopka Krakowska – przedstawienie jasełkowe i uzupełnienie zabytkowej szopki z 1930r. z Zakładu dla Umysłowo i Nerwowo Chorych w Kobierzynie” to projekt angażujący osoby chcące odnowić szopkę krakowską, która znajduje się w Teatrze Szpitala Babińskiego.

www.krakow.pl

Nabór do projektu Fundacji Deca „Dla zdrowia”

1 minuta czytania

Zapraszamy do udziału w projekcie Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca „Dla zdrowia - warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób chorujących psychicznie”. Projekt ma na celu zmianę stylu życia na zdrowszy u 20 osób chorujących psychicznie.

wielkanoc_2022.jpg

Życzenia na Święta Wielkanocne

1 minuta czytania

Na Święta Wielkanocne, które kolejny rok przypadają w trudnym czasie, życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom spokoju, zdrowia i nadziei. Niech te Święta przyniosą nam wszystkim chwile wytchnienia, pokój w sercach i mimo wszelkich trudności radość.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz