Plik gazet leżący na stole
logo-malopolska-v-rgb.png

Szopka Krakowska

„Szopka Krakowska – przedstawienie jasełkowe i uzupełnienie zabytkowej szopki z 1930r. z Zakładu dla Umysłowo i Nerwowo Chorych w Kobierzynie” to projekt angażujący osoby chcące odnowić szopkę krakowską, która znajduje się w Teatrze Szpitala Babińskiego.

logo_krakow

XXI Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego

9 czerwca 2022 r. odbędzie się XXI Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego. Mityng wraca po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią. Po raz kolejny zawody będą organizowane w ramach Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami „Kocham Kraków z wzajemnością”.

www.krakow.pl

Nabór do projektu Fundacji Deca „Dla zdrowia”

1 minuta czytania

Zapraszamy do udziału w projekcie Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca „Dla zdrowia - warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób chorujących psychicznie”. Projekt ma na celu zmianę stylu życia na zdrowszy u 20 osób chorujących psychicznie.

wielkanoc_2022.jpg

Życzenia na Święta Wielkanocne

1 minuta czytania

Na Święta Wielkanocne, które kolejny rok przypadają w trudnym czasie, życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom spokoju, zdrowia i nadziei. Niech te Święta przyniosą nam wszystkim chwile wytchnienia, pokój w sercach i mimo wszelkich trudności radość.

baner.png

1% podatku dla Fundacji Deca

Za nami kolejny pandemiczny rok. Był trudny dla nas i dla naszych podopiecznych - osób chorujących psychicznie: mieszkańców mieszkań chronionych i pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Udało się go przetrwać między innymi dzięki wsparciu, jakiego doświadczaliśmy w ciągu 2021 roku.

życzenia na Boże Narodzenie

Życzenia na Boże Narodzenie

1 minuta czytania

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Przyjaciołom i Sympatykom oraz wszystkim osobom wspierającym działania Fundacji życzymy zdrowia, ciepła i radości, mimo trudnego pandemicznego czasu.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz