1% dla Fundacji Deca - KRS 0000076649. Pomagaj razem z nami!

2 minuty czytania
1%

Szanowni Państwo! Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych będziecie Państwo pamiętać o Fundacji Deca i naszych podopiecznych przy rozliczaniu swoich PIT-ów. Osoby chorujące psychicznie bardzo potrzebują wsparcia a często sami nie są w stanie zatroszczyć się o siebie i nie mają na to środków. 1% naprawdę może bardzo pomóc. Przy rozliczaniu PIT-a można skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie programu PITaxpl.
W ubiegłym roku dzięki Państwa hojności mogliśmy odnowić i doposażyć nasze mieszkania chronione, zorganizować imprezy kulturalno-rozrywkowe dla Pacjentów Szpitala Babińskiego czy zakupić paczki świąteczne i zorganizować Wigilię dla pacjentów pozostających w Szpitalu na Święta Bożego Narodzenia. Wsparliśmy Festiwal Sztuki Osób Chorujących Psychicznie „Sami z siebie” i zakupiliśmy flipcharty do oddziału 7B na zajęcia terapeutyczne i edukacyjne. Pieniądze przeznaczyliśmy także na wkład własny do projektów, które realizowaliśmy w tym roku na rzecz osób chorujących psychicznie:

 • XIX Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego
 • Bezpłatne przejazdy dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych w celach rehabilitacyjnych
 • Chory psychicznie nadużywający alkoholu - program działań profilaktycznych dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych
 • Jak co roku szczegółowe informacje o naszych działaniach można będzie znaleźć w sprawozdaniu rocznym Fundacji, które pod koniec marca opublikujemy na naszej stronie (w zakładce "O fundacji" - Sprawozdania).
  Od 2010 r. jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649, można wspierać nasze działania przekazując dla Fundacji 1% podatku. Serdecznie do tego zachęcamy, jednocześnie zapraszamy na nasz portal facebookowy www.facebook.com/fundacjadeca, gdzie na bieżąco staramy się zamieszczać informacje o działaniach Fundacji.

  Nasi partnerzy

  Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

  Wspieraj Fundację teraz!

  Wspieraj teraz