Akcja wsparcia pacjentów Szpitala Babińskiego chorych na COVID-19

img-20201106-wa0000.jpg

W Szpitalu Babińskiego w Krakowie już ponad 100 pacjentów jest zakażonych koronawirusem. Brakuje personelu, sytuacja jest bardzo trudna, stąd apel o wsparcie dla pacjentów Szpitala, którzy nie mogą opuszczać oddziałów, są w izolacji i są pozbawieni odwiedzin od początku pandemii. Dla osób chorujących psychicznie jest to szczególnie ciężki czas.
Pierwsza wielka akcja pomocy na rzecz pacjentów Szpitala miała miejsce w marcu i kwietniu, zwłaszcza na Święta Wielkanocne. Doświadczyliśmy wtedy wielu pięknych gestów wsparcia i bezinteresownej pomocy od firm, instytucji i osób prywatnych. Teraz sytuacja jest o wiele wiele gorsza. Dlatego po raz kolejny inicjujemy akcję pomocy - chcemy sprawić choć trochę przyjemności naszym podopiecznym - pacjentom Szpitala. Jeśli ktoś może dostarczyć owoce, napoje, słodycze dla pacjentów Szpitala będziemy ogromnie wdzięczni!
Dary przyjmuje w dni powszednie od 9.00 do 14.00 Interdyscyplinarne Centrum Terapii, które mieści się w budynku nr XIV przy rondzie głównym Szpitala (obok jest parking).
Można również dokonywać wpłat na konto Fundacji:
22 1240 4432 1111 0000 4736 1119 - z dopiskiem „COVID Pacjenci”
lub na konto Szpitala Babińskiego:
35 1240 4722 1111 0000 4852 3589 - z dopiskiem „COVID Pacjenci”

Informacje o akcji będziemy zamieszczać na bieżąco na naszym portalu FB:

Na zdjęciu: owoce i soki przekazane przez anonimowego Darczyńcę na oddział psychogeriatrii