Wsparcie dla pacjentów Szpitala Babińskiego

1 minuta czytania
image0000002.jpg

Dziękujemy wszystkim osobom i podmiotom, które wspierają Fundację darowiznami i które przekazały nam swój 1%! To dzięki Wam możemy pomagać!
Miło nam poinformować, że w tym roku udało nam się zakupić dla pacjentów Szpitala Babińskiego, leczących się w trybie stacjonarnym, różne sprzęty - przede wszystkim ułatwiające przebywanie w oddziale. Był to głównie sprzęt służący rehabilitacji, ponieważ w okresie epidemii pacjenci nie mogli opuszczać oddziału, wstrzymane zostały spacery, wyjścia na zajęcia rehabilitacyjne do Centrum Terapii, nie można też było korzystać z siłowni w pomieszczeniach ani w parku szpitalnym. Stąd na oddziały trafiły rowery elektromagnetyczne, orbitreki, maty do ćwiczeń.

W związku ze zmianami w strukturze organizacyjnej Szpitala i przenosinami zespołów terapeutycznych do innych budynków pomogliśmy doposażyć nowe miejsca w sprzęt AGD - głównie lodówki, pralki i suszarki przeznaczone dla pacjentów. Zakupiliśmy także drobny sprzęt AGD czajniki i maszynki do strzyżenia dla panów. Obecnie chcemy wspomóc oddziały w wyposażaniu przyoddziałowych ogródków i stworzenie przyjaznych zielonych przestrzeni dla korzystających z nich pacjentów.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz