1 procent

Fundacja Deca jest Organizacją Pożytku Publicznego, oznacza to, że możesz wspierać naszą działalność 1 procentem twojego podatku. Ten przywilej pozwala nam finansować wiele przedsięwzięć pomocy chorym psychicznie i osobom w kryzysie psychicznym. Zachęcamy Cię do wsparcia naszych działań w nadchodzącym czasie rozliczeń z Urzędem Skarbowym, wystarczy, że wskażesz nasz KRS 0000076649.

Poniżej znajdziesz więcej informacji w kategorii 1 procent podatku.

baner.png

1% podatku dla Fundacji Deca

Za nami kolejny pandemiczny rok. Był trudny dla nas i dla naszych podopiecznych - osób chorujących psychicznie: mieszkańców mieszkań chronionych i pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Udało się go przetrwać między innymi dzięki wsparciu, jakiego doświadczaliśmy w ciągu 2021 roku.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz