1,5 procent

Fundacja Deca jest Organizacją Pożytku Publicznego, oznacza to, że możesz wspierać naszą działalność 1,5 procentem twojego podatku. Ten przywilej pozwala nam finansować wiele przedsięwzięć pomocy chorym psychicznie i osobom w kryzysie psychicznym. Zachęcamy Cię do wsparcia naszych działań w nadchodzącym czasie rozliczeń z Urzędem Skarbowym, wystarczy, że wskażesz nasz KRS 0000076649.

Poniżej znajdziesz więcej informacji w kategorii 1,5 procent podatku.

wielkanoc 2024

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim Państwu radości, zdrowia i nadziei. Niech te Święta przyniosą nam chwile wytchnienia i odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

1,5% dla Fundacji Deca

Za nami kolejny rok działalności i czas na podsumowania. Chcemy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom – prywatnym i firmom oraz wszystkim osobom, które przekazały na cele statutowe Fundacji 1,5% podatku za 2023 rok. To dzięki Państwu mogliśmy skutecznie i aktywnie działać na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi.

1,5 % dla Fundacji Deca

W poprzednim roku obchodziliśmy 20-lecie działalności Fundacji Deca. Był to rok, w którym chcieliśmy powrócić do sposobu funkcjonowania sprzed pandemii, czyli wspierać ale także integrować naszych podopiecznych - osoby chorujące psychicznie: mieszkańców mieszkań chronionych i pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Powróciliśmy do spotkań w większym gronie: wigilii dla pacjentów Szpitala czy współorganizowania imprezy sportowej jaką był XXI Mityng Lekkoatletyczny. Te i inne działania były możliwe między innymi dzięki wsparciu, jakiego doświadczaliśmy w ciągu 2022 roku. Dziękujemy za 1% Państwa podatku oraz dziękujemy wszystkim darczyńcom indywidualnym i organizacjom za darowizny finansowe i rzeczowe.

boże narodzenie

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Przyjaciołom i Wspierającym Fundację zdrowia, radości i odpoczynku w miłej i serdecznej atmosferze.

baner.png

1% podatku dla Fundacji Deca

2 minuty czytania

Za nami kolejny pandemiczny rok. Był trudny dla nas i dla naszych podopiecznych - osób chorujących psychicznie: mieszkańców mieszkań chronionych i pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Udało się go przetrwać między innymi dzięki wsparciu, jakiego doświadczaliśmy w ciągu 2021 roku.