Życzenia Świąteczne

boże narodzenie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Przyjaciołom i Wspierającym Fundację zdrowia, radości i odpoczynku w miłej i serdecznej atmosferze.
Tradycyjnie z okazji Świąt ufundowaliśmy prezenty dla mieszkańców mieszkań chronionych. Po raz pierwszy od czasów rozpoczęcia pandemii włączyliśmy się w organizację Wigilii dla Pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Poczęstunek przygotowała Spółdzielnia Socjalna "Kobierzyn" zatrudniająca osoby chorujące psychicznie. Dla podopiecznych oddziałów, z których Pacjenci nie mogli wyjść na Wigilię sfinansowaliśmy paczki lub poczęstunek.
Dzięki 1% podatku dochodowego przekazywanego naszej Fundacji oraz darowiznom od Państwa możemy nadal działać na rzecz osób po kryzysach psychicznych. Dziękujemy serdecznie!