Profilaktyka

Profilaktyka chorób i zaburzeń psychicznych, psychoedukacja rodzin i promowanie zdrowego stylu życia to nasz cel. Sprawdź teraz >

sałatka

Warsztaty kulinarne w projekcie "Dla zdrowia"

Zakończyły się warsztaty kulinarne w projekcie Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca „Dla zdrowia - warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób z zaburzeniami psychicznymi” współfinansowanego ze środków Miasta Krakowa.

wykład

Projekt "Dla zdrowia" rozpoczęty

Projekt "Dla zdrowia - warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób z zaburzeniami psychicznymi" rozpoczął się 21 września 2023r. wykładem o zdrowym stylu życia. Część pierwszą o odżywianiu poprowadziła dietetyk - Aldona Głowacka, drugą o aktywności fizycznej - fizjoterapeuta Wojciech Żarów.

uczestnicy wyruszają na wycieczkę

Zakończenie projektu „Dla zdrowia”

30 sierpnia 2022r. zakończyliśmy zajęcia w projekcie „Dla zdrowia- warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób chorujących psychicznie” wycieczką integracyjną. Odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów uczestnictwa.

warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne w projekcie „Dla zdrowia"

Trwa projekt „Dla zdrowia - warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób chorujących psychicznie” współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Uczestnicy mogli wysłuchać wykładu o zdrowym żywieniu przygotowanego przez panią dietetyk Aldonę Głowacką, która bardzo ciekawie przybliżyła tajniki zdrowej kuchni. Podała tez kilka przydatnych wskazówek jak zmniejszyć kaloryczność posiłków.