Mieszkania chronione

Fundacja Deca prowadzi mieszkania chronione dla osób po kryzysach psychicznych i wychodzących z uzależnienia. Zobacz >

okna_stare_nowe.jpg

Nowe okna, nowe meble - zmiany w mieszkaniach chronionych!

1 minuta czytania

Miło nam poinformować, że mimo trudnej sytuacji związanej z epidemią COVID 19, nasza Fundacja stara się realizować wszystkie plany dotyczące modernizacji i remontów mieszkań chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi.

dzieki.jpg

Dziękujemy naszym Darczyńcom!

1 minuta czytania

Nunc egestas, augue at pellentesque laoreet, felis eros vehicula leo, at malesuada velit leo quis pede. Sed consequat, leo eget bibendum sodales, augue velit cursus nunc.

okna

Nowe okna w mieszkaniu chronionym

1 minuta czytania

W jednym z naszych mieszkań chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi wymieniliśmy wszystkie okna na nowe. Mieszkańcom powinno być zdecydowanie cieplej w zimie. Udało się to dzięki wpłatom z 1% podatku oraz dzięki darowiznom.

kuchenka

Nowa kuchenka do mieszkania chronionego

1 minuta czytania

Informujemy, że Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca zakupiła nową kuchenkę elektryczną do jednego z mieszkań chronionych. Poprzednia była już bardzo zużyta i częściowo niedziałająca. Nowa kuchenka prezentuje się zdecydowanie lepiej z meblami kuchennymi zakupionymi w 2018r.

kuchnia

Remont i doposażenie mieszkań chronionych etap 2

1 minuta czytania

Dzięki darowiźnie z Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego udało nam się we wrześniu odnowić kuchnię w jednym z mieszkań chronionych prowadzonych przez Fundację.

panele

Remont i doposażenie mieszkań chronionych

1 minuta czytania

Trwa remont w dwóch mieszkaniach chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi prowadzonych przez Fundację Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca. W jednym z mieszkań wymieniliśmy ciemną wykładzinę dywanową na panele, które zdecydowanie lepiej utrzymać w czystości.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz