Życzenia Świąteczne

1 minuta czytania
życzenia 2023

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Przyjaciołom i Sympatykom oraz wszystkim osobom wspierającym działania Fundacji życzymy zdrowia, ciepła i radości. Oby nadchodzący Nowy Rok – 2024 przyniósł wszystkim to, do dla nich najlepsze. Pomyślności, szczęścia i spełnienia wszelkich marzeń życzy Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca!

W tym roku włączyliśmy się w organizację Wigilii dla Pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Fundacja sfinansowała poczęstunek przygotowany przez Spółdzielnię Socjalną "Kobierzyn" zatrudniającą osoby chorujące psychicznie. Dodatkowo zorganizowaliśmy paczki dla poszczególnych oddziałów Szpitala, były to zgodnie z życzeniami np. gry, puzzle, klapki pod prysznic, parasolki i słodycze. 

Przy tej świątecznej okazji składamy serdecznie podziękowania wszystkim osobom, które przekazały 1,5% podatku, a także wszystkim osobom i firmom które przekazały darowizny w postaci wpłat na nasze konto oraz darowizn rzeczowych. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się zrobić wiele dobrego na rzecz osób chorujących psychicznie.
Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na dalszą pomoc.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz