Wernisaż wystawy "Oczami natury"

1 minuta czytania
wystawa "Oczami natury"

28 czerwca w budynku Centrum Terapii Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie odbył się wernisaż wystawy "Oczami natury". Wystawa jest efektem warsztatów arteterapeutycznych w ramach projektu zrealizowanego przez Fundację Deca przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Wszystkie prace, chociaż były tworzone w różnych technikach mają wspólny temat, jakim jest motyw botaniczny. Odbyły się 4 rodzaje warsztatów: flower pounding – ubijanie kwiatów, batik – malowanie przy pomocy wosku, ceramika – lepienie z gliny i kalkografia – odbijanie roślin za pomocą kalki. Podczas oglądania wystawy można przeczytać o każdej z technik wykonywania prac. W projekcie uczestniczyły 62 osoby, powstało 69 prac, a większość z nich zostało oprawionych w przyszpitalnym Warsztacie Terapii Zajęciowej.

W wernisażu uczestniczyło ok. 120 osób. Dziękujemy za tak liczny udział. Dla uczestników wernisażu został przygotowany poczęstunek, który cieszył się dużym zainteresowaniem. 

Wystawę będzie można jeszcze obejrzeć przez 3 miesiące, a 10 października w Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego odbędzie się jej uroczysty finisaż. Wstęp wolny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Przygotowana została także księga pamiątkowa do której można wpisywać swoje wrażenia po obejrzeniu wystawy. Zapraszamy!

wystawa :Oczami natury"

wystawa "Oczami natury"

zespół projektowy

plakat "Oczami natury"

roll-up Małopolska

poczęstunek

księga pamiątkowa

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

logo Małopolska

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz