XXII Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego

logo Miasto Kraków

17 maja 2023 r. odbędzie się XXII Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego. Po raz kolejny zawody będą organizowane w ramach Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami „Kocham Kraków z wzajemnością”.

Mityng Lekkoatletyczny to impreza sportowa adresowana do osób niepełnosprawnych ze względu na chorobę psychiczną, pozostających w trakcie leczenia lub rehabilitacji. Program zawodów zawiera konkurencje o charakterze lekkoatletycznym (indywidualne i grupowe). Dodatkową atrakcją będą konkursy plastyczne na najpiękniejszy totem i transparent dopingujący uczestników.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 maja 2023 r. pod numerem telefonu 12 652 43 36. Liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zgłaszania się również wolontariuszy - osoby chętne do pomocy przy organizacji zawodów.
Inne wydarzenia w ramach XXIV Tygodnia Osób z Niepełnosprawnościami można śledzić na portalu FB @KochamKrakowzWzajemnoscia
Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.