Zakończenie projektu „Dla zdrowia”

uczestnicy wyruszają na wycieczkę

30 sierpnia 2022r. zakończyliśmy zajęcia w projekcie „Dla zdrowia- warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób chorujących psychicznie” wycieczką integracyjną. Odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów uczestnictwa. Rozdano przygotowany wcześniej poczęstunek dla każdego uczestnika projektu. Następnie uczestnicy z personelem projektowym wyruszyli na wycieczkę pieszą do Parku przy Forcie nr 52 „Borek”, gdzie można było zwiedzić fort, w parku odpocząć i zjeść poczęstunek, poćwiczyć w pobliskiej siłowni zewnętrznej. Uczestnicy w przerwie wypełnili ankiety oceniające poszczególne zajęcia w projekcie, a także w miłej atmosferze mogli porozmawiać na temat projektu, swoich osobistych sukcesów w samodzielnym gotowaniu, ograniczeniu niezdrowych napojów i przekąsek, podejmowaniu aktywności fizycznej czy w kilku przypadkach schudnięciu. Następnie uczestnicy wycieczki udali się w drogę powrotną.

Na zakończenie uczestnicy otrzymali materiały z projektu: zdrowe przepisy, wskazówki w jaki sposób ćwiczyć, kilka propozycji miejsc do aktywnego odpoczynku, a także prezentacje z wykładu. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami:

Będziemy mile wspominać tą wycieczkę, cały projekt i przede wszystkim uczestników.

Galeria zdjęć:

rozdanie dyplomów i materiałów

uczestnicy w parku

spacer po parku

w parku

Fort nr 52 Borek
ćwiczenia w siłowni zewnętrznej
wypełnianie ankiet

Logo Miasta Krakowa

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

www.krakow.pl
www.ngo.krakow.pl