Nabór do projektu Fundacji Deca „Dla zdrowia”

1 minuta czytania
www.krakow.pl

Zapraszamy do udziału w projekcie Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca „Dla zdrowia - warsztaty kulinarne i zajęcia aktywizujące dla osób chorujących psychicznie”. Projekt ma na celu zmianę stylu życia na zdrowszy u 20 osób chorujących psychicznie.
Każdy uczestnik weźmie udział:

  • w wykładzie wprowadzającym
  • w 5 warsztatach kulinarnych podzielonych na konkretne posiłki: 1 warsztat – śniadanie i drugie śniadanie, 2 – zupy, 3 – dania obiadowe, 4 – kolacja, 5 – zdrowe przekąski i desery

oraz

  • w 10 zajęciach aktywizujących na świeżym powietrzu m.in. marsz, nordic walking, gra w kometkę, zajęcia w siłowni zewnętrznej.
  • na zakończenie projektu odbędzie się wycieczka integracyjna

Zajęcia będą się odbywać od maja do lipca/sierpnia 2022r. 1-2 razy w tygodniu w godzinach 15-17.
Uczestnikami projektu mogą być mieszkańcy Krakowa, osoby dorosłe, które leczą się z powodu zaburzeń psychicznych w szpitalu, poradni zdrowia psychicznego, zespole leczenia środowiskowego czy uczestniczą w zajęciach warsztatów terapii zajęciowej.
Osoby chętne do udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania) oraz zgody lekarza prowadzącego na udział w projekcie (do pobrania). Wypełnione i podpisane dokumenty prosimy dostarczyć do biura Fundacji Deca (Szpital Babińskiego, ul. Babińskiego 29, budynek Centrum Terapii).
W razie pytań prosimy o kontakt nr tel. 12 652 44 67 (koordynator projektu – Joanna Chacia-Pęcek).
Udział w projekcie jest bezpłatny.
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.
www.krakow.pl
www.ngo.krakow.pl

Serdecznie zapraszamy!

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz