Życzenia na Boże Narodzenie

życzenia na Boże Narodzenie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Przyjaciołom i Sympatykom oraz wszystkim osobom wspierającym działania Fundacji życzymy zdrowia, ciepła i radości, mimo trudnego pandemicznego czasu. Oby nadchodzący Nowy Rok – 2022 przyniósł wszystkim to, do dla nich najlepsze. Pomyślności, szczęścia i spełnienia wszelkich marzeń życzymy Państwu w imieniu Fundacji Deca!
Przy tej świątecznej okazji składamy serdecznie podziękowania wszystkim osobom, które przekazały swój 1% podatku, a także wszystkim osobom i firmom które przekazały darowizny w postaci wpłat na nasze konto oraz darowizn rzeczowych. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się zrobić wiele dobrego na rzecz osób chorujących psychicznie.
Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na dalszą pomoc.