Życzenia na Święta Wielkanocne

20210326_143841.jpg

Na Święta Wielkanocne, które kolejny raz przypadają w trudnych i nietypowych okolicznościach, życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom spokoju, zdrowia i nadziei. Niech te Święta przyniosą nam wszystkim chwile wytchnienia, pokój w sercach i mimo wszelkich trudności radość.
Korzystając z okazji chcemy też podziękować za wielkie wsparcie, jakiego Państwo udzielacie, za naszym pośrednictwem, osobom chorującym psychicznie. Dziękujemy serdecznie za darowizny pieniężne i rzeczowe, za wszelką pomoc i wyrazy życzliwości dla naszej skromnej działalności. Dziękujemy także za włączenie się do akcji pomocy świątecznej dla pacjentów Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie, przy którym działa nasza Fundacja.
WIELKIE DZIĘKI!!!
Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca