Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

1 minuta czytania
boze_narodzenie_fundacja_2020.jpg

Na Święta Bożego Narodzenia, które w tym roku obchodzimy w tak innych niż zwykle okolicznościach, życzymy wszystkim zdrowia, spokoju, radości przebywania z bliskimi i rodzinnego ciepła. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wyjątkowy i niech spełnią się marzenia!
W zbliżającym się 2021 roku wszystkim życzymy wielu pięknych chwil, pomyślności, wytchnienia i normalności!
W tym szczególnym, świątecznym czasie nie zapominajmy o ludziach chorych i samotnych, o tych, którzy te Święta spędzą bez rodzin, bez bliskich, którzy leczą się w szpitalu. Nasza Fundacja włączyła się w wielką akcję pomocy dla pacjentów Szpitala Babińskiego. Nie mogliśmy w tym roku zorganizować dla Pacjentów Wigilii, która zawsze odbywała się w budynku Teatru, ale przekazaliśmy na oddziały szpitalne paczki dla osób chorych. Tradycyjnie z okazji Świąt ufundowaliśmy paczki dla mieszkańców mieszkań chronionych i zakupiliśmy sporo artykułów gospodarstwa domowego, częściowo do naszych mieszkań, częściowo dla oddziałów szpitalnych.
Nasze działania nie byłyby możliwe bez Państwa hojności i serca. Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom, którzy przekazali swój 1% podatku, a także tym którzy dokonali darowizny w postaci wpłat na nasze konto. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się zrobić wiele dobrego.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649.
Można także przekazać darowiznę na nr konta 22 1240 4432 1111 0000 4736 1119.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz