Pomóż chorym psychicznie. Przekaż nam 1%

1 minuta czytania
indeks.jpg

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wsparły naszych podopiecznych przekazując 1% podatku (ponad 14000 złotych). Mamy nadzieję, że i w tym roku przy rozliczaniu swoich PIT-ów będziecie Państwo pamiętać o Fundacji Deca i naszych podopiecznych. Oni wsparcia bardzo potrzebują a często sami nie są w stanie zatroszczyć się o siebie i nie mają na to środków.
W ubiegłym roku dzięki Waszej hojności mogliśmy m.in. kupić meble do jednego z mieszkań chronionych i przyjąć nowego lokatora, dofinansować imprezy kulturalno-rozrywkowe dla Pacjentów Szpitala Babińskiego czy pomóc w wydaniu antologii poezji osób chorujących psychicznie. Więcej informacji o naszych działaniach zamieścimy wkrótce w sprawozdaniu rocznym Fundacji.
Od 2010 r. jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649, można wspierać nasze działania przekazując dla Fundacji 1% podatku. Serdecznie do tego zachęcamy, jednocześnie zapraszamy na naszego facebooka www.facebook.com/fundacjadeca, gdzie na bieżąco staramy się zamieszczać informacje o działaniach Fundacji.

Nasi partnerzy

Ilustracja przedstawia dłoń przyciskająca palcem serce, jak włącznik. Baner zachęcający do datków.

Wspieraj Fundację teraz!

Wspieraj teraz