Sprawozdanie za rok 2006

2006 rok zaowocował m.in. projektem dla osób dotkniętych chorobą Alzheimera oraz zupełnie nowatorskim projektem dla zmarginalizowanych osób z zaburzeniami osobowości. W roku sprawozdawczym 2006 realizując zadania statutowe zorganizowano:
  • projekt "Wyjść naprzeciw: choroba Alzheimera: pomoc rodzinie, rehabilitacja chorego" finansowany przez Departament Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
  • projekt "Wsparcie terapeutyczne i społeczne dla osób z rodzin dysfunkcyjnych cierpiących na zaburzenia osobowości" finansowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.
  • projekt "Wsparcie terapeutyczne i społeczne dla osób cierpiących na zaburzenia osobowości" finansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
  • projekt "Rozwój terapii zajęciowej w Lwowskim Regionalnym Szpitalu Psychiatrycznym"
  • pomoc świąteczną dla osób samotnych pozostających w Szpitalu w okresie Bożego Narodzenia (50 paczek).
Opis zdarzeń prawnych o skutkach finansowych:
brak
Informacje o wysokości uzyskanych przychodów z wyodrębnieniem ich źródeł:
przychody z działalności statutowej ogółem: 104378,73 PLN w tym darowizny 10700 pln
Informacje o odpłatnych świadczeniach w ramach celów statutowych
brak
Dane o zatrudnieniu w fundacji:
nikt nie jest zatrudniony
Dane o wynagrodzeniach wypłacanych w fundacji:
nie wypłacano wynagrodzeń
Dane o wysokości rocznego lub przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia:
nie wypłacano wynagrodzeń