Nowości i wydarzenia

Życzenia świąteczne

stroik

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności.

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca

Pomóż chorym psychicznie. Twój 1% jest dla nich bardzo ważny!

Szanowni Państwo! Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych będziecie Państwo pamiętać o Fundacji Deca i naszych podopiecznych przy rozliczaniu swoich PIT-ów.

Fundacja Deca objęła patronatem Tydzień Zdrowia Psychicznego

Czy depresja to to samo co złe samopoczucie? Czy mania musi być prześladowcza? Czy schizofrenia to głosy w głowie? Odpowiedzi, na te i wiele innych pytań, będzie można znaleźć w różnych miejscach Katowic już od dzisiaj!

Boże Narodzenie 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Bliskim, Przyjaciołom, Podopiecznym życzymy przeżycia tego szczególnego czasu w radości i pokoju.

Podsumowanie projektu "Program pomocy dla kobiet bezdomnych - Praca nad kobiecością - przeciwdziałanie problemom alkoholowym"

Zakończyły się zajęcia terapeutyczne w Przytulisku Św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet w Krakowie. Wśród Pań uczestniczących w projekcie została przeprowadzona ewaluacja. Oto jej wyniki przekazane przez koordynatora projektu:

Kończy się projekt „Praca nad kobiecością”

30 listopada 2016 r. kończy się projekt naszej Fundacji „Praca nad kobiecością”. Projekt był adresowany od kobiet bezdomnych mieszkających obecnie w Przytulisku Św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet przy ul. Malborskiej w Krakowie.

Projekt "Praca nad kobiecością"

Nasza Fundacja jest w trakcie realizacji projektu "Praca nad kobiecością". Jak już informowaliśmy projekt jest realizowany przez terapeutów Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia działającego w Szpitalu Babińskiego. Partnerem i miejscem zajęć jest Przytulisko Św.

Projekt "Praca nad kobiecością" ruszył!

Jak już informowaliśmy nasza Fundacja wzięła udział w konkursie Województwa Małopolskiego w dziedzinie profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom i otrzymała dotację na realizację projektu "Praca nad kobiecością".

Projekt "Praca nad kobiecością"

kobieta

Dzielimy się radosną informacją: Fundacja wzięła udział w konkursie Województwa Małopolskiego w dziedzinie profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom i otrzymała dotację na realizację projektu "Praca nad kobiecością". Projekt będzie realizowany w Przytulisku Św.

Festiwal Sztuki „Sami z Siebie” w Szpitalu im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie

festiwal sztuki

W dniach od 20 do 24 czerwca 2016 r. w Szpitalu Babińskiego odbędzie się IV Festiwal Sztuki "Sami z Siebie". W tym roku kolejny raz Fundacja Deca włączyła się w jego organizację.