Nowości i wydarzenia

Zapraszamy do udziału w Mityngu Lekkoatletycznym

logo_krakow

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Mityngu Lekkoatletycznego Szpitala Babińskiego w Krakowie organizowanego w ramach XVIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”. Zawody odbędą się 31 maja 2017r. na boisku przyszpitalnym (ul. Babińskiego 29).

XVIII Mityng Lekkoatletyczny

logo

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca już po raz kolejny otrzymała dotację na organizację Mityngu lekkoatletycznego Szpitala Babińskiego w ramach XVIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z wzajemnością". Tegoroczny Mityng odbędzie się 31 maja 2017r.

Życzenia świąteczne

stroik

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności.

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca

Pomóż chorym psychicznie. Twój 1% jest dla nich bardzo ważny!

Szanowni Państwo! Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych będziecie Państwo pamiętać o Fundacji Deca i naszych podopiecznych przy rozliczaniu swoich PIT-ów.

Fundacja Deca objęła patronatem Tydzień Zdrowia Psychicznego

Czy depresja to to samo co złe samopoczucie? Czy mania musi być prześladowcza? Czy schizofrenia to głosy w głowie? Odpowiedzi, na te i wiele innych pytań, będzie można znaleźć w różnych miejscach Katowic już od dzisiaj!

Boże Narodzenie 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Bliskim, Przyjaciołom, Podopiecznym życzymy przeżycia tego szczególnego czasu w radości i pokoju.

Podsumowanie projektu "Program pomocy dla kobiet bezdomnych - Praca nad kobiecością - przeciwdziałanie problemom alkoholowym"

Zakończyły się zajęcia terapeutyczne w Przytulisku Św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet w Krakowie. Wśród Pań uczestniczących w projekcie została przeprowadzona ewaluacja. Oto jej wyniki przekazane przez koordynatora projektu:

Kończy się projekt „Praca nad kobiecością”

30 listopada 2016 r. kończy się projekt naszej Fundacji „Praca nad kobiecością”. Projekt był adresowany od kobiet bezdomnych mieszkających obecnie w Przytulisku Św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet przy ul. Malborskiej w Krakowie.

Projekt "Praca nad kobiecością"

Nasza Fundacja jest w trakcie realizacji projektu "Praca nad kobiecością". Jak już informowaliśmy projekt jest realizowany przez terapeutów Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia działającego w Szpitalu Babińskiego. Partnerem i miejscem zajęć jest Przytulisko Św.

Projekt "Praca nad kobiecością" ruszył!

Jak już informowaliśmy nasza Fundacja wzięła udział w konkursie Województwa Małopolskiego w dziedzinie profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom i otrzymała dotację na realizację projektu "Praca nad kobiecością".