Nowości i wydarzenia

Życzenia na Wielkanoc

Na Święta Wielkanocne, które przypadają w tak trudnych okolicznościach, życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom spokoju, zdrowia i nadziei. Niech Zmartwychwstanie Pana przyniesie nam wszystkim pokój w sercach.
Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca

1% podatku dla Fundacji Deca

Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych będziecie Państwo pamiętać o Fundacji Deca i naszych podopiecznych przy rozliczaniu swoich PIT-ów. Osoby chorujące psychicznie bardzo potrzebują wsparcia, często sami nie są w stanie zatroszczyć się o siebie i nie mają na to środków.

Życzenia Świąteczne

zyczenia

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca życzy Podopiecznym, Darczyńcom, Sympatykom i Wspierającym Fundację spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, radości, ciepła i zdrowia, a w nadchodzącym Nowym Roku – pomyślności, szczęścia i spełnienia wszelkich marzeń.

Kolejny projekt Fundacji z zakresu profilaktyki uzależnień!

Miło nam poinformować, że 28 października 2019 r. ruszyła druga edycja zadania publicznego „Chory psychicznie nadużywający alkoholu - program działań profilaktycznych dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych”.

Film z projektu "Oczarowanie-Odczarowanie"

film

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego projekt "Oczarowanie - Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim" https://www.youtube.com/watch?v=r4_PdzKv-Sk.

Projekt TESCO

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca informuje, że w sierpniu wygraliśmy głosowanie w programie "Decydujesz, pomagamy" organizowany w sklepach TESCO. Za wszystkie Państwa głosy serdecznie dziękujemy!

Nowe okna w mieszkaniu chronionym

okna

W jednym z naszych mieszkań chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi wymieniliśmy wszystkie okna na nowe. Mieszkańcom powinno być zdecydowanie cieplej w zimie. Udało się to dzięki wpłatom z 1% podatku oraz dzięki darowiznom.

Zakończenie projektu "Oczarowanie-Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim"

wystawa

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w projekcie Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca "Oczarowanie-Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim".

Wernisaż wystawy

wystawa

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca serdecznie zaprasza do udziału w wernisażu wystawy prac uczestników warsztatów zorganizowanych w ramach projektu Oczarowanie – Odczarowanie Art Brut i Arteterapia w Babińskim.