Nowości i wydarzenia

Projekt „Praca nad kobiecością” – trwa kolejna edycja

Trwa kolejna – druga - edycja projektu "Praca nad kobiecością". Jak już informowaliśmy projekt jest realizowany przez naszą Fundację we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień i Współuzależnienia działającym w Szpitalu Babińskiego oraz Przytuliskiem Św.

Nowe mieszkanie chronione już działa!

Z radością informujemy, że 1 września b.r. uruchomiliśmy nasze trzecie mieszkanie chronione. Środki na remont generalny i wyposażenie lokalu a także na jego prowadzenie do 2020 roku otrzymaliśmy od Gminy Miejskiej Kraków w wyniku wygranego konkursu.

Ruszył projekt „Praca nad kobiecością”!

logo

Z przyjemnością informujemy, że 1 sierpnia rozpoczęliśmy realizację projektu „Praca nad kobiecością”. Nasza Fundacja wzięła udział w konkursie Województwa Małopolskiego w dziedzinie profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom i otrzymała dotację na realizację tego przedsięwzięcia.

Projekt "Bezpłatne przejazdy rehabilitacyjne dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych"

bilety

Trwa projekt realizowany przez naszą Fundację dzięki finansowemu wsparciu Gminy Miejskiej Kraków. Beneficjentami projektu są pacjenci oddziałów psychiatrycznych Szpitala Babińskiego w Krakowie.

Nowe mieszkanie chronione i bezpłatne przejazdy rehabilitacyjne

logo Kraków

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca podpisała dwie umowy z Gminą Miejską Kraków na realizację zadań publicznych.

Podsumowanie XVIII Mityngu Lekkoatletycznego Szpitala Babińskiego

31 maja 2017 r. odbył się XVIII Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego organizowany w ramach XVIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”.

Zapraszamy do udziału w Mityngu Lekkoatletycznym

logo_krakow

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Mityngu Lekkoatletycznego Szpitala Babińskiego w Krakowie organizowanego w ramach XVIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”. Zawody odbędą się 31 maja 2017r. na boisku przyszpitalnym (ul. Babińskiego 29).

XVIII Mityng Lekkoatletyczny

logo

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca już po raz kolejny otrzymała dotację na organizację Mityngu lekkoatletycznego Szpitala Babińskiego w ramach XVIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z wzajemnością". Tegoroczny Mityng odbędzie się 31 maja 2017r.

Życzenia świąteczne

stroik

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom wielu radosnych i ciepłych chwil, odpoczynku przy rodzinnym stole oraz mnóstwa pomyślności.

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca

Pomóż chorym psychicznie. Twój 1% jest dla nich bardzo ważny!

Szanowni Państwo! Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych będziecie Państwo pamiętać o Fundacji Deca i naszych podopiecznych przy rozliczaniu swoich PIT-ów.