Nowości i wydarzenia

Zebranie Zarządu i Rady Fundacji

7 maja 2021 r. odbyło się zebranie Zarządu z Radą Fundacji Deca. Do udziału w spotkaniu Zarząd zaprosił Panią Annę Depukat pełniącą obowiązki Dyrektora Szpitala czyli obecnego Fundatora Fundacji i Pana Stanisława Kracika poprzedniego Dyrektora Szpitala i Fundatora.

Życzenia na Święta Wielkanocne

Na Święta Wielkanocne, które kolejny raz przypadają w trudnych i nietypowych okolicznościach, życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom spokoju, zdrowia i nadziei. Niech te Święta przyniosą nam wszystkim chwile wytchnienia, pokój w sercach i mimo wszelkich trudności radość.

1% podatku dla Fundacji Deca. Pomagajmy razem!

Kochani! Skończył się rok 2020, rok bardzo trudny dla nas wszystkich a szczególnie dla osób chorujących psychicznie. Epidemia Covid-19 spotęgowała problemy, z którymi na co dzień borykają się nasi podopieczni - mieszkańcy mieszkań chronionych i pacjenci Szpitala Babińskiego w Krakowie.

Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Na Święta Bożego Narodzenia, które w tym roku obchodzimy w tak innych niż zwykle okolicznościach, życzymy wszystkim zdrowia, spokoju, radości przebywania z bliskimi i rodzinnego ciepła. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wyjątkowy i niech spełnią się marzenia!

Akcja wsparcia pacjentów Szpitala Babińskiego chorych na COVID-19

W Szpitalu Babińskiego w Krakowie już ponad 100 pacjentów jest zakażonych koronawirusem. Brakuje personelu, sytuacja jest bardzo trudna, stąd apel o wsparcie dla pacjentów Szpitala, którzy nie mogą opuszczać oddziałów, są w izolacji i są pozbawieni odwiedzin od początku pandemii.

Nowe okna, nowe meble - zmiany w mieszkaniach chronionych!

Miło nam poinformować, że mimo trudnej sytuacji związanej z epidemią COVID 19, nasza Fundacja stara się realizować wszystkie plany dotyczące modernizacji i remontów mieszkań chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi.

Życzenia na Wielkanoc

Na Święta Wielkanocne, które przypadają w tak trudnych okolicznościach, życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom spokoju, zdrowia i nadziei. Niech Zmartwychwstanie Pana przyniesie nam wszystkim pokój w sercach.
Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca

1% podatku dla Fundacji Deca

Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych będziecie Państwo pamiętać o Fundacji Deca i naszych podopiecznych przy rozliczaniu swoich PIT-ów. Osoby chorujące psychicznie bardzo potrzebują wsparcia, często sami nie są w stanie zatroszczyć się o siebie i nie mają na to środków.

Życzenia Świąteczne

zyczenia

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca życzy Podopiecznym, Darczyńcom, Sympatykom i Wspierającym Fundację spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, radości, ciepła i zdrowia, a w nadchodzącym Nowym Roku – pomyślności, szczęścia i spełnienia wszelkich marzeń.