Lipiec 2018

Projekt „Przejazdy dla pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie” – druga edycja

Nasza Fundacja już po raz drugi będzie realizować projekt pod nazwą „Przejazdy dla pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie”.

Remont i doposażenie mieszkań chronionych

Trwa remont w dwóch mieszkaniach chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi prowadzonych przez Fundację Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca. W jednym z mieszkań wymieniliśmy ciemną wykładzinę dywanową na panele, które zdecydowanie lepiej utrzymać w czystości.

XIX Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego

XIX Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego odbył się w środę 13 czerwca na terenie obiektu sportowego przy ul. Babińskiego 29 w Krakowie. Impreza po raz czwarty była organizowana w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”.