Październik 2019

Kolejny projekt Fundacji z zakresu profilaktyki uzależnień!

Miło nam poinformować, że 28 października 2019 r. ruszyła druga edycja zadania publicznego „Chory psychicznie nadużywający alkoholu - program działań profilaktycznych dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych”.

Film z projektu "Oczarowanie-Odczarowanie"

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego projekt "Oczarowanie - Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim" https://www.youtube.com/watch?v=r4_PdzKv-Sk.

Projekt TESCO

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca informuje, że w sierpniu wygraliśmy głosowanie w programie "Decydujesz, pomagamy" organizowany w sklepach TESCO. Za wszystkie Państwa głosy serdecznie dziękujemy!

Nowe okna w mieszkaniu chronionym

W jednym z naszych mieszkań chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi wymieniliśmy wszystkie okna na nowe. Mieszkańcom powinno być zdecydowanie cieplej w zimie. Udało się to dzięki wpłatom z 1% podatku oraz dzięki darowiznom.