Listopad 2016

Podsumowanie projektu "Program pomocy dla kobiet bezdomnych - Praca nad kobiecością - przeciwdziałanie problemom alkoholowym"

Zakończyły się zajęcia terapeutyczne w Przytulisku Św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet w Krakowie. Wśród Pań uczestniczących w projekcie została przeprowadzona ewaluacja. Oto jej wyniki przekazane przez koordynatora projektu:

Kończy się projekt „Praca nad kobiecością”

30 listopada 2016 r. kończy się projekt naszej Fundacji „Praca nad kobiecością”. Projekt był adresowany od kobiet bezdomnych mieszkających obecnie w Przytulisku Św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet przy ul. Malborskiej w Krakowie.

Projekt "Praca nad kobiecością"

Nasza Fundacja jest w trakcie realizacji projektu "Praca nad kobiecością". Jak już informowaliśmy projekt jest realizowany przez terapeutów Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia działającego w Szpitalu Babińskiego. Partnerem i miejscem zajęć jest Przytulisko Św.