Grudzień 2008

Wesołych świąt!

Zarząd Fundacji Pomocy Chorującym Psychicznie im. Tomasza Deca życzy wszystkim użytkownikom naszej strony internetowej spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2009.

Rekrutacja uczestników do projektu

Pragniemy poinformować, że trwa rekrutacja uczestników do projektu "Droga do pracy osób chorujących psychicznie", którego celem jest integracja zawodowa osób chorujących psychicznie, pacjentów Szpitala im. J.

Rodzina w opresji

Koniec roku 2008 jest zarazem końcem projektu psychoedukacji rodzin realizowanego przez Fundację im. T. Deca. Celem projektu była psychoedukacja rodzin osób chorujących psychicznie przeprowadzona w formie cyklu 13 dwugodzinnych spotkań z 10 rodzinami przez okres 4 miesięcy.