Nowości i wydarzenia

Film z projektu "Oczarowanie-Odczarowanie"

film

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego projekt "Oczarowanie - Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim" https://www.youtube.com/watch?v=r4_PdzKv-Sk. Projekt był dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, zrealizowała go Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca w Krakowie.

Zakończenie projektu "Oczarowanie-Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim"

wystawa

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w projekcie Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca "Oczarowanie-Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim". Mamy nadzieję, że obecność na spotkaniach ze sztuką i warsztatach twórczych pozwoliła Państwu rozbudzić ciekawość, rozwinąć kreatywność i pokazać znaczenie jakie ma terapia przez sztukę dla poprawy własnego samopoczucia i podtrzymywania aktywności.

Wernisaż wystawy

wystawa

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca serdecznie zaprasza do udziału w wernisażu wystawy prac uczestników warsztatów zorganizowanych w ramach projektu Oczarowanie – Odczarowanie Art Brut i Arteterapia w Babińskim.

Wernisaż odbędzie się 12 września 2019r. o godz. 13.00 w budynku Teatru na terenie zabytkowego zespołu szpitalno-parkowego w Krakowie-Kobierzynie przy ul. Babińskiego 29.

W programie m.in.:

Oczarowanie – Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim

Art-brut

Projekt Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca "Oczarowanie – Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim" trwa. Odbyły się już trzy spotkania ze sztuką oraz większość warsztatów.

Efekty pracy uczestników projektu można obejrzeć w zakładce GALERIA.

Oczarowanie – Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie Fundacji Deca, który będziemy realizować od maja do września 2019 r. Projekt pt. „Oczarowanie – Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim” jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.