Życzenia na Święta Bożego Narodzenia

Na Święta Bożego Narodzenia, które w tym roku obchodzimy w tak innych niż zwykle okolicznościach, życzymy wszystkim zdrowia, spokoju, radości przebywania z bliskimi i rodzinnego ciepła. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wyjątkowy i niech spełnią się marzenia!
W zbliżającym się 2021 roku wszystkim życzymy wielu pięknych chwil, pomyślności, wytchnienia i normalności!
W tym szczególnym, świątecznym czasie nie zapominajmy o ludziach chorych i samotnych, o tych, którzy te Święta spędzą bez rodzin, bez bliskich, którzy leczą się w szpitalu. Nasza Fundacja włączyła się w wielką akcję pomocy dla pacjentów Szpitala Babińskiego. Nie mogliśmy w tym roku zorganizować dla Pacjentów Wigilii, która zawsze odbywała się w budynku Teatru, ale przekazaliśmy na oddziały szpitalne paczki dla osób chorych. Tradycyjnie z okazji Świąt ufundowaliśmy paczki dla mieszkańców mieszkań chronionych i zakupiliśmy sporo artykułów gospodarstwa domowego, częściowo do naszych mieszkań, częściowo dla oddziałów szpitalnych.
Nasze działania nie byłyby możliwe bez Państwa hojności i serca. Serdecznie dziękujemy naszym Darczyńcom, którzy przekazali swój 1% podatku, a także tym którzy dokonali darowizny w postaci wpłat na nasze konto. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się zrobić wiele dobrego.

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649.
Można także przekazać darowiznę na nr konta 22 1240 4432 1111 0000 4736 1119.