Zakończenie projektu "Oczarowanie-Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim"

wystawa

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w projekcie Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca "Oczarowanie-Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim". Mamy nadzieję, że obecność na spotkaniach ze sztuką i warsztatach twórczych pozwoliła Państwu rozbudzić ciekawość, rozwinąć kreatywność i pokazać znaczenie jakie ma terapia przez sztukę dla poprawy własnego samopoczucia i podtrzymywania aktywności. A udział w wernisażu wystawy był niezwykłą okazją zobaczenia rezultatów swoich działań artystycznych.
Przypominamy, że po uprzednim umówieniu się wystawę będzie jeszcze można obejrzeć do dnia 7 października, a po zakończeniu wystawy do 30 października zapraszamy po odbiór prac. Numer tel. 12 652 44 69 - Maciej Bóbr, koordynator programowy projektu.