Nowości i wydarzenia

Wernisaż wystawy

wystawa

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca serdecznie zaprasza do udziału w wernisażu wystawy prac uczestników warsztatów zorganizowanych w ramach projektu Oczarowanie – Odczarowanie Art Brut i Arteterapia w Babińskim.

Ufundowaliśmy siłownię zewnętrzną dla pacjentów Szpitala Babińskiego!

Miło nam poinformować, że dziś odbyło się otwarcie dwóch siłowni zewnętrznych na terenie Szpitala Babińskiego. Pierwsza z nich znajduje się między budynkami Centrum Terapii, 5C i została wybudowana ze środków naszej Fundacji (15.000 zł) i PZU Życie (10.000 zł).

Oczarowanie – Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim

Art-brut

Projekt Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca "Oczarowanie – Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim" trwa. Odbyły się już trzy spotkania ze sztuką oraz większość warsztatów.

Efekty pracy uczestników projektu można obejrzeć w zakładce GALERIA.

Projekt "Przejazdy w celach rehabilitacyjnych dla pacjentów oddziałów Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie” - 3 edycja

Nasza Fundacja już po raz trzeci będzie realizować projekt pod nazwą „Przejazdy w celach rehabilitacyjnych dla pacjentów Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie”.

XX Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego zakończony!

statuetka

Zawodnicy dzielnie walczyli na boisku a później przy muzyce bawili się w Teatrze.

XX Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego

5 czerwca 2019 r. odbędzie się jubileuszowy XX Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego. Po raz kolejny zawody będą organizowane w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”.

Nowa kuchenka do mieszkania chronionego

kuchenka

Informujemy, że Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca zakupiła nową kuchenkę elektryczną do jednego z mieszkań chronionych. Poprzednia była już bardzo zużyta i częściowo niedziałająca. Nowa kuchenka prezentuje się zdecydowanie lepiej z meblami kuchennymi zakupionymi w 2018r.

Oczarowanie – Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie Fundacji Deca, który będziemy realizować od maja do września 2019 r. Projekt pt.

Życzenia na Święta Wielkanocne

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzymy naszym Podopiecznym, Darczyńcom i Przyjaciołom radosnego świątecznego czasu, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja.

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca

1% dla Fundacji Deca - KRS 0000076649. Pomagaj razem z nami!

1%

Szanowni Państwo! Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych będziecie Państwo pamiętać o Fundacji Deca i naszych podopiecznych przy rozliczaniu swoich PIT-ów.