Boże Narodzenie 2018

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Podopiecznym, Darczyńcom, Sympatykom i Wspierającym Fundację życzymy zdrowia, ciepła rodzinnego oraz odpoczynku w miłej i serdecznej atmosferze. Niechaj nadchodzące dni Nowego 2019 Roku będą piękne, ciepłe i radosne.
Tradycyjnie z okazji Świąt ufundowaliśmy paczki dla mieszkańców mieszkań chronionych oraz paczki żywnościowe dla pacjentów Zespołu Leczenia Środowiskowego Kraków-Podgórze, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Zakupiliśmy także trochę artykułów gospodarstwa domowego do mieszkań chronionych, którymi się opiekujemy. Już kolejny rok włączamy się w organizację Wigilii dla Pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Będą życzenia, wspólne śpiewanie kolęd przy choince a na stole tradycyjne wigilijne potrawy. Wigilia odbędzie się w czwartek 20 grudnia w budynku Teatru Szpitala.
Wszystkie te działania są możliwe dzięki 1% podatku dochodowego przekazywanego naszej Fundacji oraz darowiznom od Państwa. Dziękujemy serdecznie!