Boże Narodzenie 2017 - życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Bliskim, Przyjaciołom, Podopiecznym życzymy przeżycia tego szczególnego czasu w radości i pokoju. Tradycyjnie z okazji Świąt ufundowaliśmy paczki dla mieszkańców z naszych trzech mieszkań chronionych. W miarę naszych możliwości finansowych staraliśmy się spełnić ich życzenia gwiazdkowe:) Zakupiliśmy także świąteczne paczki żywnościowe dla pacjentów Zespołu Leczenia Środowiskowego Kraków-Podgórze, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.
Podobnie jak w roku ubiegłym wraz z Dyrekcją Szpitala Babińskiego przy którym działa nasza Fundacja organizujemy Wigilię dla Pacjentów pozostających na Święta w Szpitalu. Wigilia odbędzie się w piątek 22 grudnia w budynku Teatru Szpitala. Będą życzenia, wspólne śpiewanie kolęd a na stole tradycyjne wigilijne potrawy.

Wszystkie te działania są możliwe dzięki 1% podatku dochodowego przekazywanego naszej Fundacji oraz darowiznom od Państwa. Dziękujemy serdecznie i raz jeszcze życzymy wszystkim Państwu radosnych Świąt i dobrego, szczęśliwego Nowego Roku 2018.