Nowości i wydarzenia

Ewaluacja projektu "Chory psychicznie nadużywający alkoholu - program działań profilaktycznych dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych"

Kończy się nasz projekt realizowany jako zadanie z zakresu zdrowia publicznego pn.: „Profilaktyka i przeciwdziałanie uzależnieniom w 2018 r.” przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Projekt "Chory psychicznie nadużywający alkoholu"

Jak już informowaliśmy nasza Fundacja realizuje obecnie w Szpitalu Babińskiego ciekawy projekt z dziedziny profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom pt.: Chory psychicznie nadużywający alkoholu - program działań profilaktycznych dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych.

Remont i doposażenie mieszkań chronionych etap 2

kuchnia

Dzięki darowiźnie z Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego udało nam się we wrześniu odnowić kuchnię w jednym z mieszkań chronionych prowadzonych przez Fundację.

Program działań profilaktycznych dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych

Nasza Fundacja otrzymała dotację z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w dziedzinie profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom na dofinansowanie zadania publicznego pn: Chory psychicznie nadużywający alko

Nowy projekt Fundacji z zakresu profilaktyki uzależnień!

Miło nam poinformować, że nasza Fundacja otrzymała dotację z budżetu Województwa Małopolskiego i będzie realizować projekt pn. „Chory psychicznie nadużywający alkoholu - program działań profilaktycznych dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych” (termin realizacji zadania to 30.07.2018r.

Projekt „Przejazdy dla pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie” – druga edycja

Nasza Fundacja już po raz drugi będzie realizować projekt pod nazwą „Przejazdy dla pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie”.

Remont i doposażenie mieszkań chronionych

panele

Trwa remont w dwóch mieszkaniach chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi prowadzonych przez Fundację Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca. W jednym z mieszkań wymieniliśmy ciemną wykładzinę dywanową na panele, które zdecydowanie lepiej utrzymać w czystości.

XIX Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego

puchary

XIX Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego odbył się w środę 13 czerwca na terenie obiektu sportowego przy ul. Babińskiego 29 w Krakowie. Impreza po raz czwarty była organizowana w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”.

Zapraszamy na Mityng Lekkoatletyczny

logo TON

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Mityngu Lekkoatletycznego Szpitala Babińskiego w Krakowie organizowanego w ramach XIX Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”. Zawody odbędą się 13 czerwca 2018r. na boisku przyszpitalnym (ul. Babińskiego 29).

XIX Mityng Lekkoatletyczny Szpitala Babińskiego

logo TON

Miło nam poinformować, że Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca już po raz czwarty otrzymała dotację na organizację Mityngu Lekkoatletycznego Szpitala Babińskiego w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z wzajemnością".