XVIII Mityng Lekkoatletyczny

logo

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca już po raz kolejny otrzymała dotację na organizację Mityngu lekkoatletycznego Szpitala Babińskiego w ramach XVIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych "Kocham Kraków z wzajemnością". Tegoroczny Mityng odbędzie się 31 maja 2017r. Impreza składa się z dwóch części sportowej od godz. 9-13 i z zabawy przy muzyce na żywo w godz. 14:30 do 17.00. Mityng Lekkoatletyczny ma na celu budowanie dobrych nawyków związanych z aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu, wypracowanie dobrej praktyki integracji społecznej poprzez wspólne uczestnictwo w zawodach sportowych, uświadomienie ważnej roli aktywności fizycznej i integracji społecznej w procesie zdrowienia.