Pomóż chorym psychicznie. Twój 1% jest dla nich bardzo ważny!

Szanowni Państwo! Mamy nadzieję, że tak jak w latach ubiegłych będziecie Państwo pamiętać o Fundacji Deca i naszych podopiecznych przy rozliczaniu swoich PIT-ów. Osoby chorujące psychicznie bardzo potrzebują wsparcia a często sami nie są w stanie zatroszczyć się o siebie i nie mają na to środków. 1% naprawdę może bardzo pomóc.Przy rozliczaniu PIT-a można skorzystać z zamieszczonego na naszej stronie programu e-pity on-line.
W ubiegłym roku dzięki Państwa hojności mogliśmy m.in. doposażyć nasze mieszkania chronione, zorganizować imprezy kulturalno-rozrywkowe dla Pacjentów Szpitala Babińskiego czy zakupić paczki świąteczne. Wszystkie informacje o naszych działaniach można będzie znaleźć w sprawozdaniu rocznym Fundacji, które do końca miesiąca opublikujemy na naszej stronie (w zakładce "O fundacji" - Sprawozdania).
Od 2010 r. jesteśmy organizacją pożytku publicznego o numerze KRS 0000076649, można wspierać nasze działania przekazując dla Fundacji 1% podatku. Serdecznie do tego zachęcamy, jednocześnie zapraszamy na nasz portal facebookowy www.facebook.com/fundacjadeca, gdzie na bieżąco staramy się zamieszczać informacje o działaniach Fundacji.