Boże Narodzenie 2016

20161216_1323491.jpg

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim naszym Bliskim, Przyjaciołom, Podopiecznym życzymy przeżycia tego szczególnego czasu w radości i pokoju. Tradycyjnie z okazji Świąt ufundowaliśmy paczki dla mieszkańców mieszkań chronionych oraz dla pacjentów Zespołu Leczenia Środowiskowego Kraków-Podgórze, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Zakupiliśmy także trochę artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia do mieszkań chronionych, którymi się opiekujemy. Podobnie jak w roku ubiegłym włączamy się w organizację Wigilii dla Pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Będą życzenia, wspólne śpiewanie kolęd przy choince a na stole tradycyjne wigilijne potrawy. Wigilia odbędzie się w piątek 23 grudnia w budynku Teatru Szpitala.

Wszystkie te działania są możliwe dzięki 1% podatku dochodowego przekazywanego naszej Fundacji oraz darowiznom od Państwa. Dziękujemy serdecznie!