Boże Narodzenie 2015

paczki świąteczne

W czwartek 17 grudnia odwiedziliśmy fundacyjne mieszkania chronione i przekazaliśmy świąteczne podarunki naszym podopiecznym. To nie tak wielka skala jak Szlachetna Paczka, ale staraliśmy się spełnić życzenia i mamy nadzieję, że są zadowoleni z tegorocznej Gwiazdki.
Tradycyjnie ufundowaliśmy paczki także dla najbardziej potrzebujących wsparcia pacjentów Zespołu Leczenia Środowiskowego Kraków-Podgórze. Podobnie jak w roku ubiegłym Fundacja Deca włączyła się również w organizację Wigilii dla wszystkich Pacjentów Szpitala Babińskiego w Krakowie. Wigilia odbędzie się w środę 23 grudnia w budynku Teatru Szpitala.
Wszystkie te działania są możliwe dzięki 1% i darowiznom od Państwa na rzecz naszej Fundacji. Dziękujemy bardzo!