Praca i szkolenia

Projekt Praca nad kobiecością - przeciwdziałanie problemom alkoholowym realizowany przez naszą Fundację zakończył się 30.11.2017 r. Teraz przyszedł czas na jego podsumowanie. Wśród uczestniczek - kobiet bezdomnych z Przytuliska św.

30 listopada 2017 r. kończy się druga edycja projektu naszej Fundacji „Praca nad kobiecością”. Projekt był adresowany od kobiet bezdomnych mieszkających w Przytulisku Św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet przy ul. Malborskiej w Krakowie.

Projekt "Założenie Spółdzielni Socjalnej" został sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.2.2. Wsparcie Ekonomii Społecznej, Priorytet VII Promocja Integracji Społecznej, POKL 2007-2013, zrealizowany w 2013r.

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca informuje, że w ramach konkursu organizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zakwalifikowaliśmy się do otrzymania dotacji na założenie spółdzielni socjalnej.

Miło nam poinformować, że Fundacja im. Tomasza Deca ponownie otrzymała dotację na realizację Szkolenia w zakresie arteterapii – literatura i poezja pn. POŁUDNIK LITERACKI w ramach Programu Operacyjnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Edukacja kulturalna i diagnoza kultury.

Pragniemy poinformować, że trwa rekrutacja uczestników do projektu "Droga do pracy osób chorujących psychicznie", którego celem jest integracja zawodowa osób chorujących psychicznie, pacjentów Szpitala im. J.

Głównym celem projektu jest integracja zawodowa osób chorujących psychicznie, pacjentów Szpitala im. J.