Pomoc materialna

Trwa projekt realizowany przez naszą Fundację dzięki finansowemu wsparciu Gminy Miejskiej Kraków. Beneficjentami projektu są pacjenci oddziałów psychiatrycznych Szpitala Babińskiego w Krakowie.

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wsparły naszych podopiecznych przekazując 1% podatku (ponad 14000 złotych).

Fundacja Deca dzięki środkom uzyskanym z 1% Państwa podatku za rok 2013 doposażyła jedno z mieszkań chronionych w meble dla dodatkowej osoby. Od 2015r. mieszkanie jest przeznaczone dla trzech osób, a niej jak w poprzednich latach dla dwóch.

W środę 17 grudnia 2014r. odwiedziliśmy mieszkania chronione i przekazaliśmy świąteczne podarunki naszym podopiecznym. Mamy nadzieję, że będą zadowoleni z zawartości. Paczki ufundowaliśmy także dla najbardziej potrzebujących wsparcia pacjentów Zespołu Leczenia Środowiskowego Kraków-Podgórze.

W tym roku udało się przekazać paczki dla pacjentów przebywających w czasie Świąt Bożego Narodzenia w 16 oddziałach Szpitala Babińskiego w Krakowie.

Życzymy Państwu, naszym Podopiecznym i Darczyńcom wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, radości, ciepła, spokoju i zdrowia, a w nadchodzącym Nowym Roku – pomyślności, szczęścia, spełnienia wszelkich marzeń i nadziei.

Jak co roku Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca organizuje akcję przekazania paczek świątecznych dla pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. dr Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie, którzy w okresie Bożego Narodzenia nie mogą liczyć na pomoc i odwiedziny bliskich osób.

Rezydenci mieszkania chronionego prowadzonego przez Fundację otrzymali na czas Świąt Wielkiej Nocy dodatkowe wsparcie w postaci poczęstunku. Wszystkim osobom bedącym pod opieką Fundacji życzymy
zdrowych i wesołych świąt.