Mieszkanie chronione

W jednym z naszych mieszkań chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi wymieniliśmy wszystkie okna na nowe. Mieszkańcom powinno być zdecydowanie cieplej w zimie. Udało się to dzięki wpłatom z 1% podatku oraz dzięki darowiznom.

Informujemy, że Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca zakupiła nową kuchenkę elektryczną do jednego z mieszkań chronionych. Poprzednia była już bardzo zużyta i częściowo niedziałająca. Nowa kuchenka prezentuje się zdecydowanie lepiej z meblami kuchennymi zakupionymi w 2018r.

Z radością informujemy, że . uruchomiliśmy kolejne, czwarte już mieszkanie chronione.

Dzięki darowiźnie z Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego udało nam się we wrześniu odnowić kuchnię w jednym z mieszkań chronionych prowadzonych przez Fundację.

Trwa remont w dwóch mieszkaniach chronionych dla osób niepełnosprawnych z zaburzeniami psychicznymi prowadzonych przez Fundację Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca. W jednym z mieszkań wymieniliśmy ciemną wykładzinę dywanową na panele, które zdecydowanie lepiej utrzymać w czystości.

Przekazujemy trochę informacji o naszym trzecim mieszkaniu chronionym - m.in. jakie są jego cele, dla kogo jest przeznaczone i jaka jest procedura skierowania i kwalifikacji.

Z radością informujemy, że Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca już po raz kolejny podpisała umowy z Gminą Miejską Kraków na prowadzenie dwóch mieszkań chronionych dla osób z zaburzeniami psychicznymi znajdujących się przy ul. Babińskiego 29 w Krakowie.

Właśnie zakończyliśmy remont łazienki w jednym z naszych mieszkań chronionych. Łazienka w nowej odsłonie prezentuje się bardzo ładnie: wymieniona została cała instalacja hydrauliczna oraz glazura, resztę ścian pomalowano. Wymieniliśmy na nowy kompakt WC.

Z radością informujemy, że 1 września b.r. uruchomiliśmy nasze trzecie mieszkanie chronione. Środki na remont generalny i wyposażenie lokalu a także na jego prowadzenie do 2020 roku otrzymaliśmy od Gminy Miejskiej Kraków w wyniku wygranego konkursu.

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wsparły naszych podopiecznych przekazując 1% podatku (ponad 14000 złotych).