Oczarowanie-odczarowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w projekcie Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca "Oczarowanie-Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim".

Fundacja Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca serdecznie zaprasza do udziału w wernisażu wystawy prac uczestników warsztatów zorganizowanych w ramach projektu Oczarowanie – Odczarowanie Art Brut i Arteterapia w Babińskim.

Projekt Fundacji Pomocy Chorym Psychicznie im. Tomasza Deca "Oczarowanie – Odczarowanie: Art Brut i Arteterapia w Babińskim" trwa. Odbyły się już trzy spotkania ze sztuką oraz większość warsztatów.

Efekty pracy uczestników projektu można obejrzeć w zakładce GALERIA.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym projekcie Fundacji Deca, który będziemy realizować od maja do września 2019 r. Projekt pt.